Lillatante Skrevet 21. mars 2009 #1 Skrevet 21. mars 2009 Hei! Har ikke vært på nett noen dager nå i forbindelse med uttak og innsett. Jeg er nå ruger på det de kalte et perfekt egg!!! Og fikk også 2 på frys!!!!!!! Lykkelig over at jeg også kan produsere egg av god kvalitet! Om det er vitaminene, sykemelding, akupunktur, sterkere dose medisiner eller sola som har gjort til det vites ikke, men det var i hvertfall en god start! :-) Nå gjenstår det jo bare å se om det vil "bo der inne", håper det!!!! :-)
Lauren Skrevet 21. mars 2009 #2 Skrevet 21. mars 2009 Hei, jeg er også på rugedag 1- dette blir spennende. Dette er mitt 4 forsøk- fikk ut 18 egg og 10 ble kjempebra. De sat inn 2 på meg nå- så nå håper jeg de bare vil holse seg der inne de neste 9 mnd. De sa at jeg hadde topp kvalitet på eggene- må være alle vitaminene og akupunkturen jeg har tatt. Vi får krysse fingrene for at dette blir positivt. Er ennå litt øm i maven etter uttak- enn du??
Lillatante Skrevet 21. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 21. mars 2009 Oi!!! Så bra da Lauren! 10 kjempebra egg - det vil si at du har 8 perfekte egg på frys i tillegg!!! Utrolig bra da!!:-) Ja, jeg er også litt øm i magen. Kjenner det mest når jeg reiser meg fra sofaen, når jeg må tisse og når det er luft i magen. Men det tror jeg at jeg hadde sist 3. dagen etter uttak også. Er det ditt første forsøk! Krysser fingre for at eggene blir i magen i ni måneder og kommer ut som en deilig baby!!! :-)
Lauren Skrevet 21. mars 2009 #4 Skrevet 21. mars 2009 Ja jeg fikk 8 på frys og er kjempeglad for det. Jeg fikk et tips om å ta sink og vit E hver dag fordi dette skal hjelpe egget å feste seg. Du har samme symptomene som meg hører jeg- litt betryggende å høre det- er så lett å tro at noe er galt selv om du vet at ting er normalt. Vi får prøve å holde litt kontakt her og følge hverandre til vo får positiv test den 14 dagen. Lykke til i rugetiden :-)
Lillatante Skrevet 21. mars 2009 Forfatter #5 Skrevet 21. mars 2009 Hei! Så du har fått tips om e-vitamin også. Jeg spurte om dette i en tråd forrige uke. For jeg leste i Zita West at de ikke var sikre på om det var bra med e-vitamin når en var gravid. Men jeg fikk fikke svar fra noen her inne som hadde tatt e-vitaminer i forkant, hvorvidt de hadde fortsatt og hvor lenge. Men jeg tok en Bioselen med zink i dag tidlig og der er det jo naturlig e-vitamin. Hvor lenge tar du det tenker du? Til positiv test? Det er godt å ha noen som ligger likt som en kan følge!:-) Lykke til til deg også!! Klem
♥ lillemin ♥ Skrevet 21. mars 2009 #6 Skrevet 21. mars 2009 Hurra for dere begge!! Og lykke til med ruginga =) Blir spennende å følge dere. Selv er jeg på min 4.rugedag, og syns det er helt greit... Ikke mye merkbart egentlig!
Lauren Skrevet 21. mars 2009 #7 Skrevet 21. mars 2009 Hei, jeg skal ta sink og e-vit de første 2 ukene nå, så må jeg forhøre meg om det er lurt å ta det videre hvis det blir pos. test. Fint å høre at det går bra med deg også lillemin. Vi får alle bare smøre oss med tålmodighet til det har gått 2 uker- det hjelper jo litt å holde kontakte her inne.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå