LykkeligSomMamma Skrevet 16. mars 2009 #1 Skrevet 16. mars 2009 Jeg har fastende Insulin: 92, C-Peptid: 995 og fastende Glukose er på 4,9. er jeg da insulinresistent?
lindynatt Skrevet 16. mars 2009 #2 Skrevet 16. mars 2009 Jeg prøvde å google og eneste jeg fant er at c peptid verdiene dine virket høye som kan være et tegn. Min prøve den gang var helt annerledes, det ble gjort en glucose test, blodprøve på fastende mage, så drikke sukkersaft og så blodprøver 1 og 2 timer etterpå. Hva sa legen til verdiene dine?
LykkeligSomMamma Skrevet 17. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 17. mars 2009 Hei Jeg har ikke vært hos legen ennå, bare snoket meg til resultatene – veldig spent på hva hun sier. Takk for svar
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå