GabriellaS Skrevet 15. mars 2009 #1 Skrevet 15. mars 2009 Uff, man bekymrer seg kanskje unødvendig mye når man er gravid. Jeg fikk satt tilbake ett egg på fryseforsøk i februar og testet positivt. Er nå 6+2, men føler at det ikke er som det skal. Forrige uke var jeg mye trøtt, ofte sulten og følte at det skjedde noe i livmora. Den siste uka synes jeg at jeg er mindre trøtt og ikke så sulten og lyst på mat som tidligere. Er så redd for at noe er galt og at jeg egentlig ikke er gravid lenger. Har tatt test i dag og den er fortsatt positiv, men det er ikke nok for at bekymringene blir borte.Er det noen som har erfaring med dette eller vet om det er naturlig at det er sånn?? Det er første gang jeg er gravid så tenker nok ekstra mye på alle tegn som kroppen gir og føler på det hele tida. Det kan være at jeg bekymrer meg unødvendig. Håper alt er bra og at vi får en etterlengtet liten baby snart>!
Lillevenn33 Skrevet 15. mars 2009 #2 Skrevet 15. mars 2009 Tror det kan være lurt å ta en UL for å se om hjertet banker. Bare for å roe nervene dine
GabriellaS Skrevet 15. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 15. mars 2009 Vi skal på UL til fredag, men vet ikke om jeg klarer å vente så lenge! Takk for svar:-)
MK73 Skrevet 16. mars 2009 #4 Skrevet 16. mars 2009 Ellers så er det også vanlig at symptomer kommer og går gjennom hele svangerskapet. Skjønner at du blir engstelig, men så lenge du ikke har smerter og blødninger så er ting mest sannsynlig helt fint. Det er ikke enkelt, men av og til må man prøve å slappe av litt og nyte graviditeten også. Du skal jo komme deg til uke 40, og da skal du ha det fint underveis også :-) Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå