Frøken Elin Skrevet 15. mars 2009 #1 Skrevet 15. mars 2009 Da var det meg igjen som er litt tidlig ute om nytt treff. Ser dere skal treffes nå til mandag igjen- så koselig! Siden treffene pleier å være annenhver mandag, skal det jo i utgangspunktet være et i påskeferien- altså 6. april. Noen som kan da? Håper det, for da er jeg på plass i Tønsberg igjen og det hadde vært veldig moro å få med meg et treff. Var så koselig sist gang:o) Vet det er en stund til altså, men ville bare lufte det for å høre hvor mange som kanskje ikke har tenkt seg bort i påsken. Klem klem
meg & to små vampyrer Skrevet 16. mars 2009 #2 Skrevet 16. mars 2009 Jeg skal ikke noe sted i påsken hvertfall. Så om mannen ikke får ekstravakt den dagen så kan jeg møte jeg.
Frøken Elin Skrevet 16. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 16. mars 2009 Supert!! Da blir det iallefall oss to, kan bli koselig det,hihi )
Frøken Elin Skrevet 17. mars 2009 Forfatter #5 Skrevet 17. mars 2009 Godt å høre Nina! Er jo en stund til enda, så jeg skjønner at det kan være vanskelig for mange å svare nå. Ville som sagt bare lufte d )
meg & to små vampyrer Skrevet 18. mars 2009 #6 Skrevet 18. mars 2009 Men vi må jo bare oppdatere tråden etterhvert som det nærmer seg påske? Er jo enda noen uker til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå