Gå til innhold

BIM-treff for modne mammaer i Bergen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi treffes tirsdag 17. mars kl. 12 på Aroma i Vetrlidsallmenningen (nedenfor Fløyen).

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette blir eg gjerne med på, men ser at det kolliderer med treffet på Galleriet for de over 30 som er annonsert i tråden under. Det er kanskje unødvendig med to parallelle treff for samme kjernegruppe?

Skrevet

Det andre treffet ser ut til å ha blitt endret i ettertid, og virker som om det er en forholdsvis etablert gjeng med både gravide og nybakte mødre. Jeg har lagt ut treffet etter en runde på forumet "gravid-moden alder", og vi har ikke truffet hverandre tidligere. Siden det er i morgen lar vi tingene gå sin gang, men evt kan vi jo inkludere oss selv i det andre treffet, dersom det er ønskelig. Du er iallefall hjertelig velkommen, microsoft!

Skrevet

Hei

Har dere planlagt nytt treff?

Jeg blir gjerne med

Skrevet

hei, modne mammaer:-) vi er en annen gruppe i bergen også som pleier å møtes på augustin, galleriet, nå begynner vi å gå litt turer sammen og på babykino.

 

vi har barn født fra januar og noen av oss venter barn i mars/april. bli gjerne med oss på treff:-) følg med på siden.

 

Onsdag 25.mars møtes vi for tur i fjellveien. møtes kl 12 på Skansen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...