Gjest Skrevet 12. mars 2009 #1 Skrevet 12. mars 2009 Jeg har nettopp tatt piercing i leppa, fyller 27år i april. Jeg hadde egentlig tenkt på det lenge men har ikke blitt noe av. Men endelig så bestemte jeg meg og gjorde det.(måtte gjøre det før jeg ble 30 følte jeg) Nå har jeg en kule der, men etterhvert skal jeg bytte til en liten blank diamant. Jeg selv er kjempe fornøyd og har faktisk fått mange positive kommentarer. Hva synes dere og har dere noen piercinger?
cherry coke Skrevet 12. mars 2009 #2 Skrevet 12. mars 2009 Uff...jeg synes det er uber harry... Har hatt min del av piercinger selv, men de er borte for lenge siden. Men det viktigste er vel at du er fornøyd?
digger Skrevet 12. mars 2009 #3 Skrevet 12. mars 2009 Harry, harry og harry dessverre, men du spurte:-) På den anne side synes jeg folk skal gjøre det de synest er best selv, så om du er fornøyd er det det viktigste. Jeg drømte om piercing i øyenbrynet, men da var jeg tross alt 16-17 år:-) Står heldigvis idag uten piercinger og tatoveringer.
Shabby Cheap Chic Skrevet 12. mars 2009 #5 Skrevet 12. mars 2009 Er vel ikke for gammel til det... Selv har jeg 5 piercinger.. 3 i ørene (jada gjort his piercer) 1 i navelen jeg tok da jeg var 15 år og en i tunga jeg tok da jeg var 18. Som Cherry Coke sier. Det viktigste er vel at du er fornøyd.. Spiller ingen rolle hva alle andre syns:)
MintCondition Skrevet 12. mars 2009 #6 Skrevet 12. mars 2009 For gammel? Nei. Om det er stygt, harry og utrolig umoderne? Ja.
ana baroma Skrevet 12. mars 2009 #7 Skrevet 12. mars 2009 Du gjør som du lyster, synes vel ikke at alderen er så viktig - og du er jo ikke så gammel at det gjør noe. Selv er jeg fornøyd uten å ha perforert kroppen min, og piercing i ansiktet synes jeg i grunnen er ganske stygt:) Men meg om det!
Mom2Two Skrevet 12. mars 2009 #8 Skrevet 12. mars 2009 Jeg synes det er griseharry og tacky, men synes det er supert at alle er forskjellige:) Det eneste som betyr noe er at du er fornøyd:)
Mamma til lille M&L Skrevet 12. mars 2009 #9 Skrevet 12. mars 2009 må ærlig innrømme at jeg synes det er kjempe harry og fjortiss. Litt sånn typisk bondetøs liksom:P Jeg vokste fra min når jeg var 16-17, å når jeg ser tilbake på bildene så takker jeg for d
Mamma til lille M&L Skrevet 12. mars 2009 #10 Skrevet 12. mars 2009 men for all del, som de fleste andre sier: HELDIGVIS er det hver sin smak )
Gjest Skrevet 12. mars 2009 #12 Skrevet 12. mars 2009 Jeg skal innrømme at jeg synes noen piercinger er harry jeg også. Men det kommer litt an på i grunn. I øyenbrynet synes ikke jeg er så veldig fint. Men i naveln og tunga synes jeg er ganske stilig. det kommer også an på om det passer til den personen. Nå føler jeg meg litt harry med den store kula, men med en liten diamant tror jeg det blir litt mer feminint og mykner opp intrykket litt;) respekterer deres meninger, så takk for svar;)
erteposen + 4 Skrevet 12. mars 2009 #13 Skrevet 12. mars 2009 Jeg hadde mange i tenåra, og pierca andre. Ikke for gammel, men det kan raskt bli litt harry. Kommer an på stilen ellers også. Piercing for min del mista litt sjarmen når "feil folk" begynte å pierce øyenbrynet som rånerene og handballspillere som Kjersit Grini osv. Meeeen jeg var tenåring:)
Sånn kan det gå Skrevet 12. mars 2009 #14 Skrevet 12. mars 2009 Synes for min del det er utrolig stygt uansett alder.
Snart 3 vakre prinsesser Skrevet 12. mars 2009 #15 Skrevet 12. mars 2009 Syntes det er en smule umoderne. Men har man lyst har man lov =0)
Silja FullFres McQueen Skrevet 12. mars 2009 #16 Skrevet 12. mars 2009 Næh, det syns jeg ikke =) (Sa hun som er snart 29, og som har i underleppa selv +i nesa og i tunga og i ørene.. Men jeg har hatt de i hundre år, og de har blitt en del av meg... Ville vært rart om jeg tok de ut...)
Monajenten Skrevet 12. mars 2009 #17 Skrevet 12. mars 2009 Når du sier piercing i leppen så tenker jeg ring i leppen. For det er jo det som er leppen? Hehe. Men mener du sånn kule under leppen liksom? Anyway, syns ring i ansiktet er litt voldsomt når man ikke er tenåring, men en dobb har jeg ingen problemer med, uansett om man har fylt 35 liksom. Har selv en piercing under leppen/over haken hehe, en dobb. Den har jeg hatt i 10 år og føler meg helt naken uten den. Om noen syns jeg er harry, så værsågod:-)
Bolla Pinnsvin Skrevet 13. mars 2009 #18 Skrevet 13. mars 2009 Alt med måte sier nå jeg.Syns det kan være både pent og feminint med en liten piercing i annsiktet eller annet sted jeg.Men syns nok ikke det er like lekkert med mange,når man er voksen. Selv har jeg hatt fler,men sitter kun igjen med den i tunga.Den er en del av meg og blir der. uansett alder.er 28
Nusseline♀♀♂ Skrevet 13. mars 2009 #19 Skrevet 13. mars 2009 Jeg tok ut alle mine når jeg fikk tredjemann, da var jeg 25. Syns jeg hadde vokst fra det da. Jeg hadde i øyebrynet, overleppen, tungen og navlen.
Groosalugg Skrevet 13. mars 2009 #20 Skrevet 13. mars 2009 Ja, jeg synes du er for gammel. Ikke synes jeg det er noe pent heller, men det viktigste er jo hva du synes selv.
nybebis Skrevet 13. mars 2009 #21 Skrevet 13. mars 2009 Jeg synes ikke du er for gammel, men jeg synes det er fryktelig stygt og veldig "ut"! Jeg tok ut mine piercing for 5-6 år siden! Dessuten er det litt forstyrrende å snakke med noen med dingser rundt munnen synes jeg.
Gjest Skrevet 13. mars 2009 #22 Skrevet 13. mars 2009 Jeg hadde en del piercinger for 10-11 år siden. Men det var da og nå er nå. Jeg er bare glad for at den eneste jeg hadde synlig i ansiktet var i nesa og arret der er så lite at det knapt synes. En piercing kan man ta ut... det er jo en fordel. Verre med tattiser...
lille sprelle Skrevet 13. mars 2009 #23 Skrevet 13. mars 2009 man får gjøre som man vil, men den du har tatt vil ødelegge tennene dine - så da får du vurdere - tenner eller piercing! har selv hatt i navlen.
Bæ bæ lille lam:)™ Skrevet 13. mars 2009 #24 Skrevet 13. mars 2009 Syns ikke du er for gammel:)Måtte ta ut mine når jeg fødte,og fikk de liksom aldri på plass igjen.Hadde i leppen og tungen.Har litt lyst å blokke ut igjen i tungen,men tror ikke jeg kommer til å gjøre det. Nå har jeg bare en intimpiercing,er kjempefornøyd med den:)Og vil ha en i brystvorten også med tiden:-) Kos deg med piercingen din;o)
Gjest Skrevet 13. mars 2009 #25 Skrevet 13. mars 2009 Tusen takk jeg koser med med den;) Til deg som lurte på om det var en ring, nei det er det ikke, bare en liten kule mellom leppen og haken.(som jeg skal bytte ut med en bitteliten diamant om 4-6 uker) Ang å ødelegge tennene så gnisser den mest mot tannkjøttet og litt mot en tann, men jeg har ei venninne som har hatt det i mange år og hennes tenner er ikke ødelagte. Men uansett, tennene i underkjeven vises jo ikke uansett. jeg tror heller RØYKING og kaffe er mer skadelig for tennene (noe jeg ikke gjør)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå