Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Heihei

Har begynt å gi jenta mi på 4 mnd litt grøt på kvelden, men er så usikker på om jeg gir henne for mye eller for lite...

Hvor mye gir dere? Hvor mye melk, og lager dere den veldig tynn?

Er den nestle maisgrøten..

Takk for svar :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette lurer jeg litt på og.. Har tenkt å begynne med litt grøt for å se om hun sover litt lenger på natta. Hun har i det siste begynt å våkne oftere om natta og det er litt slitsomt.

Skrevet

D står på pakken kor mye som e en hel posjon :-) Å du lage jo bare litt i bynnelsen, veldig tynn å arbeide dæ oppover til en full posjon over lang tid :-) Når babyen din ikke vil ha mer e ho mett :-)

 

Gutten min tar å dytte flaska/skjeia ut av munn når han e mett :-) Å da e d greit, ska aldri tvinge et barn til å spise ;-)

 

Æ bruke åsså endel av Hipp sin grøt fra glass med grønnsaka å har goe erfaringa me dn :-) Dn e veldi glatt i konsistensen så går greit ned i bynnelsen :-) Åsså smake den ganske greit ;-)

 

Kos dokker me babyan dokkers :-)

 

lisasmurf : Velling redda åss me mating omtrent hele natta til en skrubbsulten gutt :-) Grøt e for knotat å få gidd så mye at dm blir skikkelig mett helt i bynnelsen,å da e tjukk velling genialt :-D

 

 

Skrevet

thænk u!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...