lillebie på`n igjen Skrevet 4. mars 2009 #1 Skrevet 4. mars 2009 hvordan har det gått med deg i dag? *spent* Jeg har vært på ny kontroll, og skal komme tilbake i morgen kl 08:00 for å vurdere om jeg skal sette EL spøryta i morgen ) så det nærmer seg uttak for meg også - med mine 3 egg )
snuppis74. 3.IVFuke51 ♥ ♥ Skrevet 4. mars 2009 #2 Skrevet 4. mars 2009 ...akkurat hjemme nå....Gikk veldig bra. Fikk ut 7 egg,-men som legen så,-det er kvaliteten som teller og ikke kvantiteten(sant nok). Vi har jo greid(for 8 år siden)å bli gravide helt på egenhånd, så legen mente at oddsen er på vår side, uten at det ikke betyr klaff ved 1 forsøk selvsagt..En sprø opplevelse hele greia....og en fantastisk gjeng på Riksen!Såååååå søte og greie og forståelsesfulle:) ..og min kjære mann tok dette veldig bra også! til tross for at det var 6 personer tilstede i tillegg til oss 2. Lege, 2 sykepleiere, bioingeniøren og 2 studenter...alle såååå søte og rolige.Enkelte ganger gjorde det nesten utholdelig vondt, men ved det minste lille ynk, pøste sykepleiere(som satt og strøk meg på armen:)på med mere dop...Er sliten og fortsatt litt i ørska-mensmurringer, men ikke så ille enda. Akkurat satt første dose med Crinone-gikk enkelt og greit, men jeg følte at det nesten rant ut igjen?? Uff, nå er jeg så inderlig spent på hvordan det går med befruktning,-skal ringe Riksen i morgen 14.30, DA kommer jeg til å være nervøs da!!.. Masse lykke til på kontroll igjen i morgen, håper det blir Ovitrelle på deg i morgen kveld!!:) Tenker på deg:)
lillebie på`n igjen Skrevet 4. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 4. mars 2009 så bra da, 7 egg er mer enn godt nok ) Så godt at du opplevde legene og sykehuset bra, skulle bare mangle i en sånn prosess vi er i, at de behandler oss bra ) jeg gikk på crinone første runde, følte og at alt rant ut igjen! men kroppen tar nok til seg det den skal ha fordet! er uutholdelig den ventinga på å få vite om de er befruktet eller ikke ! men det går nok bra skal du se ) God bedring, og masse masse lykke til med egga ) klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå