MarihønaMedHvitveis Skrevet 3. mars 2009 #1 Skrevet 3. mars 2009 som følger med enkelte stellevesker da. Som skal holde kald væske kald og varm væske varm, sånne foret med noe aluminiumsaktige greier. Noen som bruker disse for å holde ferdigvarmet melk varm på tur ol? Innbiller meg at alt dette om bakterier i melk og riktig temperatur krasjer litt med bruken av sånne?
Frøken Freken Skrevet 5. mars 2009 #2 Skrevet 5. mars 2009 Jeg har hørt at man kan bruke slike på mm, men ikke på mme - aner ikke hvorfor. VIlle i alle fall ikke brukt på mme.
husmus &2 Skrevet 5. mars 2009 #3 Skrevet 5. mars 2009 Jeg fikk forært en av mamman til lillegutt. Hvor er du forresten? Og synes den fungerer for mitt bruk. Nå er det en Avent og ikke en stelleveskevarmerting, Den holder bare en time og så blir det kaldt, men nå tåler prompen litt så vi ser litt igjennom fingrene med det. Ahem. Altså, ikke frøken freken godkjent.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå