MirandaC Skrevet 3. mars 2009 #4 Skrevet 3. mars 2009 Ella er kjempepent, men man må være veldig pen for å hete det, føler jeg Eller hvertfall veldig jentete.. Men slik er det kanskje med de fleste navn. Men navn jeg synes passer ''alle typer jenter'' er vel Marie, Hanna, Charlotte og Karoline. Altså ganske vanlige navn
MammaTilTuppen&Lillemor Skrevet 4. mars 2009 #5 Skrevet 4. mars 2009 En av mine absolutt favoritter, synes det verken er kallenavnaktig eller for søtt. Passer på både søte og tøffe jenter. Det står høyt på lista mi (oppkalling), men det er dessverre veldig mye brukt det siste året, spesielt i Oslo.
Vipsenmamma Skrevet 4. mars 2009 #6 Skrevet 4. mars 2009 Kjedelig og til forveksling likt alle andre korte jentenavn som slutter på -a.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå