pusejenta2 Skrevet 1. mars 2009 #1 Skrevet 1. mars 2009 Hei jeg har kommet i en dum situasjon...Jeg har 2 kort på -75000kr og vil låne 100000kr i forbrukslån for å betale de 2 kortene og andre jeg skylder...Men vær gang jeg søker sier de at jeg ikke har intekt nok? Jeg er 22 år,var student i 2007 så de vil jo komme dårlig med i det intektsåret.Må jeg vente til jeg fyller 23 og selvangivelsen? Beklager for mye spørsmål og rot men trenger virkelig hjelp!
Anonym bruker Skrevet 2. mars 2009 #2 Skrevet 2. mars 2009 Om du har fast jobb og kan vise det vil du få ett forbrukslån.
Guttemamma75 Skrevet 3. mars 2009 #3 Skrevet 3. mars 2009 Ta heller kontakt med banken din og se om de kan hjelpe.. Å ta et nytt forbrukslån for å betale eksisterende lån er en spiral du ikke vil rote deg inn i.. Om du ikke klarer å betale de lånene du har hvordan skal du klare å betale et enda større lån? Forbrukslån er generellt DYRE og rente utgiftene på et lån på 100 000 vil være nokså formidable. Snakk med banken, snakk med familien - få hjelp før du vikler deg inn i et nett det vil bli vanskelig å komme ut av!!!!!!!!!!!!!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå