Hønseføtter og gulerøtter Skrevet 1. mars 2009 #1 Skrevet 1. mars 2009 Hvor mye er full porsjon for Holle grøt for dere som gir det? Gir dere 1,8dl mm/mme som dere blander grøten med eller mindre?
Gjest Skrevet 1. mars 2009 #2 Skrevet 1. mars 2009 Hehe. Har jeg ikke tenkt over. Lager så mye som hun vil ha. Det er vel på ca 1,2 dl mme.
Hønseføtter og gulerøtter Skrevet 1. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 1. mars 2009 Hehe, var bare jeg som ble litt betenkt. På pakken til Nestle står det at 1 dl med væske er full porsjon, og på Holle sin som jeg gir står det 1,8dl og derfor lurte jeg på hva som egentlig er "full porsjon". Foreløpig gir jeg ikke så mye, så det er uansett en stund til vi gir så mye :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå