Vannmann35 Skrevet 27. februar 2009 #1 Skrevet 27. februar 2009 Jeg klarer ikke helt bestemme meg for hva jeg synes om det navnet. På den ene siden gir det meg gode assosiasjoner til menn jeg har møtt med navnet, samtidig som det er noe med den "kim-delen" som virker litt harry... Navnet føles tøft og stilig, samtidig som det kanskje er litt på kanten til å bli litt Kevin og Robin, eller?? Hva tenker dere om dette navnet?
prebs Skrevet 27. februar 2009 #2 Skrevet 27. februar 2009 Jeg er fullstendig enig med deg i alt du skriver, så jeg kan ikke hjelpe deg. Navnet er både kult og harry på en gang... Ville iallfall ha skrevet Joachim. Men Håkon, Gustav og Edvard er mye finere
*Minnie Mus* Skrevet 27. februar 2009 #3 Skrevet 27. februar 2009 enig med dere to. På en måte så synes jeg det er veldig søtt og passer bra på en liten gutt, på den andre siden så er det litt tja harry eller noe...
Gjest Siklerotte Skrevet 27. februar 2009 #4 Skrevet 27. februar 2009 Jeg vet ikke helt hva jeg mener om navnet - assosiasjonene mine er utelukkende positive, kjenner kun ålreite og søte Joakim'er - men jeg synes ikke navnet er så fryktelig fint. Ikke stygt - på grunn av assosiasjonene mine, men det er noe på Jo-delen jeg ikke liker, og definitivt noe ved kim-delen jeg ikke liker. Men det er helt greit, bare ikke noe jeg selv ville valgt.
Gjest Skrevet 27. februar 2009 #5 Skrevet 27. februar 2009 Uavhengig av assosiasjoner synes jeg det er harry og småbelastet. Og hater -kim-delen (for ikke å snakke om Kim alene).
franco Skrevet 27. februar 2009 #6 Skrevet 27. februar 2009 Harry- og "bølle"navn =belasta navn!! Niks!!
Synnøve_Solbakken Skrevet 27. februar 2009 #7 Skrevet 27. februar 2009 Liker navnet godt jeg altså Liker begge skrivemåtene like godt... Syns ikke det er i nærheten av Kevin og Robin.
(Oktober) Skrevet 28. februar 2009 #8 Skrevet 28. februar 2009 Jeg er enig med Kajsa.. Synes det er fint jeg! Liker det bedre enn de andre som topper listen din, men de er fine de også!
MirandaC Skrevet 28. februar 2009 #9 Skrevet 28. februar 2009 Pent, men ville ikke brukt det selv. Joachim er penest :-) Ikke så glad i ''k''
Gjest Skrevet 28. februar 2009 #10 Skrevet 28. februar 2009 Jeg synes det er veldig harry og belastet ja. Kjennte en Joakim, han var bølla i klassen:o
Cornelianelia Skrevet 1. mars 2009 #11 Skrevet 1. mars 2009 Liker ikke Joakim så veldig godt. Blir fort kallenavnet Jokke - og det er ikke særlig stilig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå