Gå til innhold

Fibromyalgi


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

  • 1 måned senere...
  • 3 uker senere...

Heisann. Jeg fikk denne diagnosen for 2 år siden men har trolig hatt den i 10 år. (1998). Har sinnsyke smerter og prøver ALT som kan virke. Jeg tar veldig gjærne imot tips og råd fra andre med samme diagnose. Selv bruker jeg mye Nardos muskelkrem. Den varmer sinnsykt godt og er veldig effektiv på sterke punktsmerter. ANBEFALES Å PRØVE. Jeg tar ofte en pinex forte eller 2iløpet av kvelden så er det håp for litt søvn på natten også. hehe Kan godt si at jeg føler meg som et vandrende kamfer drops til tider ja. hehe

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/139656176-fibromyalgi/#findComment-139967666
Del på andre sider

  • 3 uker senere...

Annonse

Jeg la ut en tråd for ikke lenge siden om noen produkter som skal ha god effekt på firbromyalgi.

 

Proargi9+ og mistify

 

Gå inn på synergyworldwide.com å se for etter mer info. Man må melde seg inn der, og det koster ingenting,men om du blir vervet av noen andre får man tilgang til kliniske tester, medisinske rådgivere (svært anerkjente), attester på andre som har brukt disse kosttilskuddene f.eks med fibromyalgi.

 

Er det noen som er interessert i dette kan jeg sende dem et pm så kan du få vite mer, bruker disse kosttilskuddene selv og er svært fornøyd.

 

Mvh

M

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/139656176-fibromyalgi/#findComment-140062172
Del på andre sider

  • 6 måneder senere...
  • 4 måneder senere...

Etter over 10 år med fibromyalgismerter som ikke smertestillende biter på, fant jeg ut at mine smerter i veldig stor grad avhenger av hva jeg spiser. Altså matintoleranse. Jeg fikk hjelp av bioresonans behandling til å finne ut hva jeg ikke tålte, og etter det er hverdagen min blitt MYE bedre

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/139656176-fibromyalgi/#findComment-141675277
Del på andre sider

  • 2 uker senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...