adamsmam Skrevet 16. februar 2009 #1 Skrevet 16. februar 2009 Er det noen her som vil gi bort eller selge billig pent brukt jente klær i str 80 og 86. jeg skal på ferie og tenkt å ta med lit tøy til en av min famile som har ikke god økonomi. jeg bor i oslo og gjerne få svær fort. jeg reiser den 28.02
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2009 #2 Skrevet 17. februar 2009 Hva er svær?!?? Har ikke giddet å lese innlegget ditt før nå, for jeg ble så provosert av overskriften. Er du 12 år eller?
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2009 #3 Skrevet 17. februar 2009 næmen i alle dager... Du har jammen lite å irritere deg over! Kan vel være en skrivefeil - håper på svar, eller håper på klær...... Dessuten er det et fint intiativ å hjelpe noen med litt klær. Når vi ser på en av trådene om hvor mye klær vi har til barne har vi helt sikkert noe å gi bort. Herregud, kritiske Anonym! Nå må du jammen gi deg. Til HI har vi ikke noe til overs i den størrelsen nå. Blir snart brukt til lillesøster.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2009 #4 Skrevet 17. februar 2009 Den såkalte skrivefeilen gjentar seg lenger nede også, så hun har ikke peiling på hvordan hun staver ordet. Ble bare så sabla irritert!!!
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2009 #5 Skrevet 17. februar 2009 Kjøre anonym over her, kanskje kan hun ikke like godt norsk som deg, du trenger ikke å være spydig for det ... har du en dårlig dag kan du gjerne la være å skrive noe på denne siden og la oss andre få slippe dine sure oppstøt. Til HI jeg har dessverre heller ikke så mye å avse i den størrelsen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå