Gå til innhold

Hvor mange ganger har dere mistet?


Anonym bruker

Anbefalte innlegg

Jeg har to barn fra før og hadde absolutt ingen tegn til at jeg skulle miste dem. Fikk sjokk da jeg så ville ha nr. 3, men har mistet to ganger...Har vært inne på alle tenkelige sider og synes det er utrolig mange som har mistet ganske mange ganger...Hvor mange ganger har dere mistet??

Fortsetter under...

Annonse

Jeg har hatt 6 spontan aborter,en i uke 12.Har mistet en i krybbedød 1999,en liten gutt 2 dager gammel i 2006.Har 2 levende barn å en til på vei.Så dette er mitt 11 sv skap.En må bare stå på å aldri miste motet,jeg tenker sånn at motet mitt å håpet mitt kan ingen ta fra meg.Jeg har fått det til for jeg nekter å gi opp men prisen er høy.Klem

 

jeg har et vellykket svangerskap, fikk ei jente 2007

 

mistet en gutt i MA/dødfødsel november 08

og mistet en av tvillingene mine nå i SA, i uke 7.

 

ganske nervøs nå hvorvidt den siste tvillingen klorer seg fast..

 

legen ymtet frempå at jeg muligens har mistet to til, dvs tvillingene til datteren min og sønnen som vi mistet. at jeg muligens slipper to egg i hver syklus. men det er jo bare spekulasjoner. prøver å ikke tenke på det, da blir lissom oddsene noe dårligere..

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...