Gå til innhold

morsomt :p


Øyboeren med to små <3

Anbefalte innlegg

Skrevet

våknet i går og kjente med en gang at noe var annerledes med magen, og følte meg bare max gravid ut..! hehe..! magen har endret seg skikkelig, ikke så rart, i og med at livmora mi har begynt å krype opp fra bekkenet.. :) er ca 10+3 nå.. :)

 

var på kontroll i dag også da, og er så utrolig glad i jordmora mi, hadde henne forrige svangerskap også... :P hun hadde sååå lyst til å prøve å finne hjertelyden, men var ganske sikker på at hun ikke kom til å finne den, så hun fant ut at det ikke var vits i... men da jeg fikk henne til å kjenne etter om det ER livmora jeg kjenner, klarte hun ikke dy seg, hun måtte bare prøve..! fant den ikke da, men både hun og jeg trodde kaaanskje vi hørte den i bakgrunnen, men blir jo bare spekulasjon... gøy var det uansett..! ;) og fikk jo se hjertet slå i forrige uke uansett. :)

 

allerede om tre uker vil hun ha meg tilbake, så får nok høre den da ;) hun er så nysgjerrig på hva de finner ut når jeg skal på ultralyd i trondheim, så vil vel ha meg inn når det fremdeles sitter ferskt inne.. ;) skulle ønske alle hadde like søt jordmor som meg, du merker at hun virkelig bryr seg og engasjerer seg..! ;)

 

ble langt dette, men siden det fremdeles er hemmelig for en god del folk, og jeg liker å skrive om opplevelsene mine så andre kan se det, får jeg bare bruke dere..! ;)

 

 

Skrevet

Hva heter jordmora? Lurer bare fordi jeg skal selv begynne å gå til kontroll, i samme by som deg ;)

Skrevet

synnøve :) og det er nå jeg begynner å lure fryktelig på hvem du er, og om jeg vet hvem du er..? ;)

Skrevet

Jeg gikk til Synnøve med min første. Hun er ei skjønn dame. Jeg vet ikke hvem du er, men så at du er fra samme by som meg. Jeg tror ikke vi kjenner hverandre utover det, men kanskje vi finner ut av det senere, når svangerskapet ikke er så hemmelig. :)

 

 

Skrevet

ja, det kan godt hende :) er plutselig ikke så fryktelig hemmelig her lengre, har vært naturlig å fortelle en del folk om det allerede, og ble avslørt av magen for første gang i dag, så spørs hvor lang tid det tar før resten vet det også.. :P har du termin da?

Skrevet

ca. 20.september er min termin. Jeg kommer nok til å vente tre uker før jeg avslører. Er bare 8+6 uker på vei. Magen er ikke noe større enn vanlig, ennå, men det kan jo fort endre seg ;)

Skrevet

ja, min forandrer seg fra dag til dag, noen dager er den større, andre mindre.. :) men livmora kan jo flytte seg litt opp og synke mer ned i bekkenet enda, siden det er bare litt som har kommet opp, så er vel ikke så rart.. :P

 

hvor gammel er du da?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...