roffen Skrevet 9. februar 2009 #1 Skrevet 9. februar 2009 Hurra, HcG verdien har doblet seg x 2 og er på over 400 nå, så da er det nok en baby i magen allikevel. Skal på ny bl.prøve kontroll på onsdag for sikkerhet skyld, men inntil da, så smiiiiiiiiillllllllllller jeg. Lykke til videre alle sammen
lillebie på`n igjen Skrevet 9. februar 2009 #2 Skrevet 9. februar 2009 å så gode nyheter ) Krysser fingra for at neste blodprøve er like fin )
Søskenhåp adopterer Skrevet 9. februar 2009 #3 Skrevet 9. februar 2009 Synes jo du hadde bra verdi første bp jeg da og synes det var rart du fikk såpass "lunkent" svar så var ganske sikker på du var gravid jeg :-)
♥ Bea savner nurket i magen♥ Skrevet 9. februar 2009 #4 Skrevet 9. februar 2009 Det var godt å høre:o) GRATULERER SÅ MYE:o) Når var det du fikk satt inn egg? Fikk selv satt inn 30/01, og fikk positiv hjemmetest i går og i dag. Skal visst ikke ta blodprøven før den 18. februar. Syntes det er så lenge å vente. Så blir nok sikkert å ta en test til i helgen bare for å se om det fortsatt er noe der!
Tellefanten Skrevet 9. februar 2009 #5 Skrevet 9. februar 2009 Se der ja, dette var gode nyheter. Lykke til videre!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå