Gå til innhold

Gir dere nattflaske for kosens skyld?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har aldri gjort det, hun tar ikke flaske, men på barselgruppa mi er visst dette vanlig...Har inntrykk av at "alle" unntatt meg gjør det...(jeg tenker sikkert sånn fordi jeg sliter med å få henne til å ta flaske da men..)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg gir ikke noe nattflaske. Ikke tar hun smokk heller, så her sovner hun uten noe.

 

Men hun tar flaske til vanlig. Får vann fra flaske når hun spiser grøt, men ammer ellers.

Skrevet

HVa? Jenta mi får kun mme, og det er koselig å gi flaske - men på langt nær koselig nok til at jeg ville gi nattflaske for kosens skyld!

Skrevet

Hehe, uttrykte meg muligens litt klønete..mente om du "sender med ungen ei flaske i senga".. Tror ikke damene på barselgruppa mi har vekkerklokka på til kl 04, står opp og koser seg med å gi ungen flaska..for kosens skyld:-)

Skrevet

Lillegutt får mme, men kan ikke holde flasken selv (han er 11 mnd) hadde han kunnet det ville han ikke fått med en flaske i sengen.. Skal man ikke avvenne de melk om natten? Det skal skje er her snart hvertfall.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...