Frøken Freken Skrevet 30. januar 2009 #1 Skrevet 30. januar 2009 Ja - da sitter jeg her, nystriglet og fin, i 50-tallskjolen min med kirsebær på, med ølboksen i venstre hånd, mens jeg later som det går an å holde inn 10 kilo ekstra mage. Min mann skal være hjemme med Snuppelure, og han har lovet å ikke ringe med en gang hun lager lyd. (I motsetning til de 3 andre gangene jeg har vært utomhus uten henne...) 5 måneder er hun om en uke, og likevel syns jeg det er grusomt å reise fra henne. SÅ da er vel det eneste jeg kan gjøre--- å drikke for å glemme klumpen i magen??? (Nei da, skal være anstendig). Ønsker dere en riktig god helg, damer - kos dere, det har dere fortjent!
Rivjerntilkjeft Skrevet 30. januar 2009 #2 Skrevet 30. januar 2009 Det er så trivelig å se sånne innlegg synes jeg. God Helg til deg og! Kos deg masse ikveld:D
tutta med 2 gutter Skrevet 30. januar 2009 #3 Skrevet 30. januar 2009 God helg. Hæla i taket og tenna i tapeten :0) Eller bare kos deg masse og prøv å nyte at du har barnefri :0)
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 30. januar 2009 #4 Skrevet 30. januar 2009 Kos deg masse, Frøken, og husk at snuppelure er i de beste hender (eller, ihvertfall de nest beste;) Vi skal ha barnevakt imorgen kveld, og gå på kino og spise middag ute sammen, bare jeg og min kjære:) Blir den 2. babyfrie kvelden siden fødselen, så d skal bli stas!
husmus &2 Skrevet 30. januar 2009 #5 Skrevet 30. januar 2009 Skal du være borte hele helgen? Jeg merker jeg fikk litt separasjonsangst nå! Her har vi endelig sendt barnevakten som var her i seks uker hjem, uten å benytte oss av tilbudet en eneste gang, men NÅ kunne jeg tenke meg en luftetur. I mellomtiden sitter jeg her med fiskepinner og ris. Det hørtes unektelig litt trist ut akkurat nå. Jeg tror det er på tide å trene opp bestefar som barnevakt...Eller var det mamma som måtte trenes opp peut être?
Idun Skrevet 30. januar 2009 #6 Skrevet 30. januar 2009 Kos deg! Håper du klarer å slappe av ) Øøøørlitegranne misunnelig nå....
Frøken Freken Skrevet 31. januar 2009 Forfatter #7 Skrevet 31. januar 2009 Hei husmus - ingen fare, jeg er her vettu. Og har permisjon til september så du må bare slappe av:) (Selv om jeg har trappet litt ned på dibbingen, i det siste) Forøvrig hadde jeg en kjempekjekk kveld - kom hjem klokka 0300, passe rødvinsbrisen og alt hadde gått bra med Snuppelure og Superdad (et kallenavn han har funnet selv, forresten;) Tror jammen det er veldig lurt å være ute i den virkelige verden med jevne mellomrom.
husmus &2 Skrevet 31. januar 2009 #8 Skrevet 31. januar 2009 Ja, det var da enda godt. Jeg vil ikke være avhengig av dette stedet alene!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå