Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan ser varmeutslett ut? Lille prompen har fått litt utslett som kan minne om melkeutslett på brystet. Nå får han bare mme, så da er det åpenbart ikke en reaksjon på mine hormoner.

Tanken slo meg at det kunne jo være varmeutslett? Endelig et bevis på at jeg kler han for varmt i vognen mon tro?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei.

 

Jeg lurer på om gutten vårs har fått varmeutslett. Han ble liggende og skrike i vogna litt for lenge en gang rett over nyåret(men det er en annen historie, og mor er fortsatt lei seg), og siden da har han hatt sånne småe prikker på magen. Minner om morsmelkutslett som du sier, sånne hormongreier.

 

Lillegutt hadde ullbody innererst, strømpebukse i bomull, ulljakke, kjørepose i ull, og sist oppi termoposen. (Var nærmere -10 den dagen.) Han var søkksvett da jeg tok han inn. Og mistenker at utslettet kommer av varmen og svetten:(

Skrevet

Bruker forresten ikke ull som innerste lag lenger. Det må i så fall være sånn body som ikke er 100% ull, som er av annet stoff på innsiden (Joha eller hva det merket på Reflex heter).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...