2 + 1 Skrevet 26. januar 2009 #1 Skrevet 26. januar 2009 Har to små gutter selv, 1 1/2 og snart 3, vurderer 1-2 barn 3 dager i uken. Forsøker å knytte meg opp mot en barnehage som familiebarnehage. Hvordan er etterspørselen etter dagmamma noen som vet? Vil da ha barn på samme alder som mine.
Andalusia Skrevet 29. januar 2009 #2 Skrevet 29. januar 2009 Hei vi bor på Sandnes og har ei liten jenta som fyller et år nå i april. Vi har søkt om barnehage men har fått beskjed at hun får sikkert ikke plass før enn fra 1 august. Så vi trenger en snill dagmamma som kunne tenkt seg å passe Iris hele mai måned og muligens 2-3 uker i juni. Jeg jobber på SUS. Kontakt meg gjerne på mail [email protected] hvis du er interessert.
2 + 1 Skrevet 8. februar 2009 Forfatter #3 Skrevet 8. februar 2009 Etter å ha regnet gjennom hvor utrolig lite man sitter igjen med, skal jeg heller vie all min oppmerksomhet til mine to små engler til de er barnehageklare og jeg kan jobbe med det jeg faktisk er utdannet til! Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå