storebror og junibaby=) Skrevet 25. januar 2009 #1 Skrevet 25. januar 2009 får ei jente og jeg synes jentenavn er vanskelig...guttenavn hadde vi hatt klart hehe... de jeg har på lista så langt er; Julie Martine Jenny Malene noen andre forslag og hvordan klinger de jeg har funnet?
Gjest Skrevet 25. januar 2009 #2 Skrevet 25. januar 2009 Daniel og Julie er fint sammen Daniel og Anna Daniel og Vilma Daniel og Selma
(Oktober) Skrevet 25. januar 2009 #3 Skrevet 25. januar 2009 Julie er fint, men er lei det. Jenny klarer jeg ikke helt å venne meg til. Helt OK, men ikke så mye mer enn det.. Malene er greit, men Martine synes jeg er kjempe fint, til tross for at det også er et mye brukt navn.
(Oktober) Skrevet 25. januar 2009 #4 Skrevet 25. januar 2009 Synes forresten at Daniel og Martine passer godt sammen!
Vannmann35 Skrevet 25. januar 2009 #5 Skrevet 25. januar 2009 Daniel og Julie er fint :-) Ellers synes jeg Daniel og Caroline er fint sammen.
Azora Skrevet 25. januar 2009 #6 Skrevet 25. januar 2009 Daniel og Kamilla Daniel og Rebekka Daniel og Helena Daniel og Judith Daniel og Miriann Daniel og Susanna
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå