Herlige barn har jeg fått Skrevet 24. januar 2009 #1 Skrevet 24. januar 2009 Er det teit? barnslig? Eller moderne?
Masaili <3 Skrevet 24. januar 2009 #4 Skrevet 24. januar 2009 Jeg må ærlig innrømme at jeg har flere par hello kitty sokker, og de er de beste i verden! Men utenom sokker så synes jeg hello kitty på voksne er litt barnslig... Ikke at jeg bryr meg så mye, folk får gå i hva de vil, men jeg gjør det hvertfall ikke;)
kanskje, kanskje ikke... ;-) Skrevet 24. januar 2009 #5 Skrevet 24. januar 2009 Hehe;-p Jeg har hello kitty sokker, og matchende truse og nattkjole! :-D Har til og med brukt nattkjolen og trusa så han har sett det - heh... Innrømmer gjerne at det er barnslig...... og hello kitty er ikke det jeg drar over hodet hvis jeg vil imponere ham.....hihi;-p Kunne ikke falle meg inn å ha veske eller sminkepung eller noe sånt, da......hehe
tre små... Skrevet 24. januar 2009 #6 Skrevet 24. januar 2009 jeg kunne godt gått med sokker.. og pysj med hello kitty.. så lenge det var behagelig.. men ikke vesker og klær ute blant folk.. hehe..
It's all about me Skrevet 24. januar 2009 #7 Skrevet 24. januar 2009 Da ler jeg litt inni meg og tenker at dette er en person som redd for å bli eldre.
Odine! Skrevet 24. januar 2009 #8 Skrevet 24. januar 2009 I Kina er dette helt vanlig - menn som kvinner kan finne på å gå med Hello Kitty-effekter.
Den heldige eier av ett barn Skrevet 24. januar 2009 #9 Skrevet 24. januar 2009 Har også sett her i Norge gutter som går i Hello Kitty klær:) Synes alt med den katten er grusomt, og synes det er pinlig å se andre voksne gå i det,men hovedsaken er vel at de liker det;)
*2 LyKkEtRoLL* Skrevet 24. januar 2009 #10 Skrevet 24. januar 2009 Jeg har faktisk Hello kitty sokker, verdens beste og ett par truser. Ellers hlder det med at barna har MYE klær med den katta på:-)
monika 3+1 i magen:) Skrevet 24. januar 2009 #11 Skrevet 24. januar 2009 definer voksen....... jeg er 22, og kunne sikkert brukt noen slike klær visst jeg hadde hatt:) har foresten en pysj, og noen par sokker meg hello kitty på
Gjest Skrevet 24. januar 2009 #13 Skrevet 24. januar 2009 Syns Hello Kitty er sååå harry!! Orker ikke at tulla mi på 2 år skal gå med det heller!
UnePune äntligen hemma! Skrevet 24. januar 2009 #14 Skrevet 24. januar 2009 Tenker ikke noe mer om de enn jeg tenker om folk som går i andre klær, hvis det ikke er veldig overdrevent da! Og hva er "voksen"? Jeg er ikke voksen ennå...og jeg er 26 =P
Nyseryllikberta Skrevet 24. januar 2009 #15 Skrevet 24. januar 2009 tja... jeg har et par sokker og ei truse jeg også. Og jeg er 36! hoho. Kunne nok ikke vist meg utenfor husets vegger med bukse med katta på nei.. Men noterer at det finnes de som gjør det..
partyoffive Skrevet 24. januar 2009 #16 Skrevet 24. januar 2009 Tja...JEG kunne ikke gått i det. men nå er jeg 36 og 180 hoy, det blir liksom helt feil. Pluss at jeg har 2 jenter på 4 og 51/2 som digger Hello Kitty!! ha-ha Det er liksom deres greie og ikke min. Synes derimot det kan være litt kult på enkelte. F,eks de som er voksne, men kanskje i 20 årene og slanke og/eller petite personer. Er ikke lekkert på en 20 åring med bilringer og en trang krympet Helle Kitty T-sjorte på. Sokker kan vel de fleste komme unna med.
Blue Lady Skrevet 24. januar 2009 #17 Skrevet 24. januar 2009 Utrolig teit, pinlig, barnslig, 14tiss. Misliker Hello Kitty sterkt og har ikke noe av det til jenta. Så lenge hun er or liten til å bestemme selv kommer ikke noe med den katta i hus )
-MtG- Skrevet 24. januar 2009 #18 Skrevet 24. januar 2009 Er ikke noe glad i Hello Kitty på verken voksne eller barn, men barna er unnskyldt:) Skjønner ikke hva som får voksne mennesker til å gå rundt med sånt ute blandt folk. Omtrent som de skulle hatt klær med Barbie på. Ikke kult.
Mom2Two Skrevet 24. januar 2009 #19 Skrevet 24. januar 2009 Synes Hello Kitty på voksne er litt krampeaktig:-p Eneste kule jeg har sett er tshirts med "Goodbye Kitty" på. Det er tøft! Hehe:-p
partyoffive Skrevet 24. januar 2009 #20 Skrevet 24. januar 2009 Men kan vel få vel 'barnslig' når man er 'barn' vel? Mine jenter har truser, nattkjoler og sokker og synes det er kjempestas. Gensere, jakker, kjoler osv. med diiiigre print på magen synes jeg ikke noe om heller. Det blir for mye for meg. men, å liker ikke jeg det av noe slag jeg da omdet er Hello Kitty eller prinsesser, snoopy eller hva det måtte være.
Sessa ruger igjen... Skrevet 24. januar 2009 #21 Skrevet 24. januar 2009 Jeg hadde ikke hatt noe problem med det, men så er jeg ikke kjent for å bry meg så mye med hva folk tenker om hva jeg går med. Jeg har alltid likt katta, helt fra jeg var liten, men kan styre meg for tegneserien som har kommet nå. Har blandt annet en stripete topp med My Melody på som jeg bruker om sommeren. De senere årene er klærne mine blitt noe mer kjedelige fordi det ikke er noe gøy å kjøpe morsomme klær til en kropp som ikke er morsom! Niesen min (nå 5 år) får gjerne hello kitty klær av oss til jul og bursdager og hun sier: "Det er bare du og jeg som kan gå i Hello Kitty klær, tante... også L.... da (frøkna mi altså)"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå