ønskedrømmer Skrevet 20. januar 2009 #1 Skrevet 20. januar 2009 Dette blir 4 gangen på relativt kort tid. Hadde en SA i januar, mai, en i august 2008. .og nå sitter jeg her igjen, det har ikke kommet ut enda, men det er det samme forferdelige greiene som tidligere. Nedpress, vondt, brenninger i underlivet. Var på gu rett etter nyttår. og da sa legen at jeg hadde noen "utvekster" muskelknuter på livmorhalsen. men det innenfor normalen. han tok celleprøve også. det var da rett før jeg viste at jeg var gravid. Ah, jeg gir snart opp. kan legen ha noe med det å gjøre?
Luddes mamma Skrevet 21. januar 2009 #2 Skrevet 21. januar 2009 Hei ønskedrømmer Om du har hatt 4 SA eller MA på rad, hører du desverre inne på Habituell abort. Har man mistet 3 ganger på rad, bør du få en utredning for å finne ut hva det kan være. Jeg venter selv på at min utredning skal begynne i slutten på februar. Du finner forumet under "alle forum på BIM" Lykke til videre!
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2009 #3 Skrevet 21. januar 2009 Ville bare gi deg en stor klem. Dette må føles forferdelig for deg. Det har sikkert ikke noe med undersøkelsen å gjøre som legen gjorde. Håper at du klarer å komme deg gjennom dette og at du får et friskt svangerskap snart.
ønskedrømmer Skrevet 22. januar 2009 Forfatter #4 Skrevet 22. januar 2009 Da er det torsdags kveld. Smertene og krampene har roet seg litt ned. Lille spire klamrer seg fortsatt fast. Vært hos healer både i går og i dag. Kanskje det hjelper. Jeg håper hvertfall. Håper at jeg får beholde siden det faktisk fremdeles ikke blør
ønskedrømmer Skrevet 27. januar 2009 Forfatter #5 Skrevet 27. januar 2009 Det har ikke gjort vondt siden torsdag. Kanskje jeg får lov å bli mamma denne gangen. Jeg håper. Skal på ultralyd den 12 februar. håper jeg får se en liten en med hjerte og alt.
Lillevenn33 Skrevet 27. januar 2009 #6 Skrevet 27. januar 2009 Oi, lykke til, håper virkelig på gode nyheter!
KristineH79 Skrevet 27. januar 2009 #7 Skrevet 27. januar 2009 Lykke til, krysser fingrene for at spira klamrer seg fast i 9 mnd.
ønskedrømmer Skrevet 14. februar 2009 Forfatter #8 Skrevet 14. februar 2009 Da var det tomt. HUff! Jeg er tom også. Det gikk ann å håpe helt til legen satt der og ikke fant noe påå ultralyden. Ikke har jeg blødd eller noe. Akkurat nå føler jeg meg misslykket. Hva er det som er galt med meg? Vet det sikkert er flere som føler det sånn. Men dette er helt forferdelig. Skulle ønske jeg kunne skru tilbake tiden. Og jeg mista troen på den healeren også. "Alt går bra. Det kjennes flott ut. Det bobler under fingrene mine." Jada. ikke meningen å la sinnet gå ut over henne, men jeg føler meg sint nå. Sint på meg selv egentlig. Sint på kjæresten som ikke vil prrøve igjen før om flere år. Ellerr egentlig bare veldig lei meg, og veldig tom. Hater at alle symptomene er der enda. De kan bare dra pokker i vold. Vet dette ble negativt, men jeg hadde håpet så mye. Men da vet jeg hvordan en MA er også.
J -76 Skrevet 14. februar 2009 #9 Skrevet 14. februar 2009 Så trist! Det er virkelig en påkjenning å miste og du har i tillegg opplevd det 4 ganger - verden er virkelig urettferdig. Det er lov å være trist og sint, håper du har god støtte av de rundt deg. Ord blir fattige, kan bare sende deg varme tanker, stor klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå