Gå til innhold

Noen som har bygget dusj av glassbyggerstein?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi skal fikse opp kjelleren. Holder på å tegne litt nå... Har ikke helt bestemt oss for om vi skal ha dusj nede, men går det an å bygge den litt opp, slik at det er mulig for ungene å plaske i litt vann der? Som et lite badekar. Hm...da må jeg jo ha noe å tette sluken med i mens, men det finnes kanskje det og? Fins jo så mye rart???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vi har det,men da må du nesten bygge en litt høy kant sånn at vannet ikke renner ut.Hvordan du skal tette sluket vet jeg ikke;(

Skrevet

vi har dusj i glassbyggerstein. er veldig fornøyd med den. det blir liksom litt annerledes. vi har bare glassbyggerstein uten dør i. har lys innebygd i steinen også.

vet ikke om du kan tette sluken med noe..

Skrevet

vi (les polakker) har bygd dusjen vår i kjelleren, og den er bygd et par trappetrinn opp, slik at sluk og drenasje funker! så dusjen vår ligner en scene ;)

Skrevet

forresten, av erfaring har jeg funnet ut at masse hår er perfekt å tette sluket med !!!

;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...