snuffe Skrevet 19. januar 2009 #1 Skrevet 19. januar 2009 ... jeg er visst gravid, jeg! Fikk en nesten helt usynlig strek på stripstest og en negativ CB digital i dag tidlig, men er kvalm og guffen og litt nevrotisk dessuten, så testet igjen i kveld. Og nå er både digital CB og quick response tydelig positive! Moro, moro, moro! Nå må den/de bare klamre seg fast i en åtte-ni måneder, så blir dette så bra så.
bumpi de bump Skrevet 19. januar 2009 #3 Skrevet 19. januar 2009 Så flott! Håper jeg er like heldig som deg og dere senere i uken. Lykke, lykke til!
Ugla er mamma! Skrevet 19. januar 2009 #4 Skrevet 19. januar 2009 Gratulerer masse til dere!!! Satser på at Januar blir Baby-måneden med stor B... En god start på året!
Tjorven1 Skrevet 20. januar 2009 #5 Skrevet 20. januar 2009 Å så bra! Gratulerer så mye, klart den/de klamrer seg fast ;-)
luna+gravid Skrevet 20. januar 2009 #6 Skrevet 20. januar 2009 GRATULERER! Så moro! Jeg testet igår på dag 14, testen var negativ dessverre. Ennå har mensen ikke kommet, så jeg slipper ikke håpet helt ennå...............selvom det ser dårlig ut. Men tester kan jo ta feil, og det kan jo ha vært for tidlig???????????nOEN SOM HAR ERFARING med at testen har slått ut senere? Uansett, jeg er glad på dine vegne!
hegeno Skrevet 20. januar 2009 #8 Skrevet 20. januar 2009 Gratulerer så mye Shute!!! Jeg skal i gang med IVF i denne syklusen, så nå ble jeg virkelig optimistisk
snuffe Skrevet 20. januar 2009 Forfatter #9 Skrevet 20. januar 2009 Tusen takk for gratulasjoner alle sammen. Jeg kommer nok til å ha hjertet litt i halsen helt til vi har vært på ultralyd om noen uker, men gøy er det. For første gang litt deilig å være kvalm. ;-P
Gitte ♥tvillingmamma♥ Skrevet 20. januar 2009 #10 Skrevet 20. januar 2009 Ja IVF er tingen om en vil bli raskere gravid :-) Gratulerer så mye shute, dette var gode nyheter !!!!
Daydream Skrevet 21. januar 2009 #11 Skrevet 21. januar 2009 Gratulerer så mye!! For en deilig følelse d må være å se krysset på testen komme fram
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå