julibaby09 Skrevet 17. januar 2009 #1 Skrevet 17. januar 2009 Jeg har så vondt i høyre skulder!!! Det som er så rart er at det hadde jeg forrige svangerskap også, og det kom ca samme svangerskapsuke denne gangen. "Ingenting" hjelper, har prøvd med varme, oppvarming/uttøyning, fysioterapi, akupunktur, bassengtrening (ikke svømming) osv. Det eneste som hjalp litt var Paracet, og jeg fikk tillatelse av legen å bruke litt mer enn det som stod på pakken... Lurer rett og slett på om det kan være hormonelt??? Er det noen som har kjennskap til om det kan stemme? og som evnt har noen gode råd? Forrige svangerskap forsvant det igjen ca uke 25 (er i uke 14 nå), etter uker med dårlig nattesøvn, legebesøk, grining og styr... Syns ikke det er så gøy å ta så mye smertestillende heller... Takknemlig for svar
DenSatt! Skrevet 17. januar 2009 #2 Skrevet 17. januar 2009 Hei:) Jeg er plaget med senebetennelse i skuldra og den blir værre når jeg er gravid. Sist jeg var gravid ble jeg sm pga den i uke 19, nå er jeg i uke 9 og jeg kjenner at den blusser opp. Man er visstnok mer utsatt for betennelser og smerter i leddene når man er gravid.
julibaby09 Skrevet 17. januar 2009 Forfatter #3 Skrevet 17. januar 2009 Okei! Det var nyttig info! Vet du om det går an å få noe for det?
DenSatt! Skrevet 18. januar 2009 #4 Skrevet 18. januar 2009 Det eneste som hjalp meg var sykemelding og hvile... Lykke til videre:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå