Lotta med novembergutt Skrevet 16. januar 2009 #1 Skrevet 16. januar 2009 Når er det egentlig de skal begynne å gripe og strekke seg etter leker? Gutten min på 11 uker er ikke i nærheten engang. Har akkurat begynt å vise interesse for å _se_ på leker, men er så vidt han vifter bittelitt mot dem ... Burde han ikke klare å gripe til nå?
Gjest Skrevet 16. januar 2009 #2 Skrevet 16. januar 2009 Husker ikke helt hvordan det er, men tror det er for tidlig å gripe etter når de er 11 uker... Ikke noe å stresse med. Har han babygym, så er det perfekt trening.
Lykkeliten *På overtid* Skrevet 16. januar 2009 #3 Skrevet 16. januar 2009 Vesla her var sammaless på den tida. Men når hun var vel en 13-14 uker så tok hiun plutselig tak i leka. Ikke noe å bekymre seg for
Emma +??? Skrevet 16. januar 2009 #4 Skrevet 16. januar 2009 jenta vår har akkurat begynt å ta og holde i leker og hun er 3,5 måneder. Når hun nå først har skjønt poenget gjør hun det hele tiden da:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå