Gå til innhold

Easy walker sky...


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Vi har Easy Walker sky i brunt, men har foreløpig bare brukt sportsdelen i et halvt år til jenta vår på 20 mnd. Er veldig fornøyde! Den funker kjempebra på alle slags underlag. Kalesjen er ikke så lun, men med regntrekket blir den lun og god i vinterstormene. Vi har bagdelen også, den skal prøves ut i april når lillesøster kommer. Det er riktig som du sier at innertrekket (lys grått) brettes litt over kanten på bagen. Dersom du har på vindtrekket/lokket, synes det derimot ikke.

Vi kjøpte vår vår vogn i Sverige. Det er ikke så mange i Norge som selger den lenger, kanskje derfor den ikke er så vanlig?? En del nettbutikker har den, samt Babymagasinet på Grønland i Oslo.

Vi har den også, kjøpte den da vi dro til Italia og snuppa var 6mnd.

Vi kjøpte den som en ekstravogn i tillegg til simo kombi.Jeg er også enig at den ikke er så innmari lun når det blåser kraftig ute, men sånn er ulempen med alle de vognene som er vendt fra deg.

Vi har nettopp fått vår, og den skal tas i bruk nå om en månedstid tenker jeg. Synes bagen ser veldig praktisk og behagelig ut, kanten er bretta på utsiden som du sier, men det synes nå jeg er helt greit.

Den ligner vel mye på andre trehjulinger, men den er vel fortsatt den billigste. Ikke lett å få tak på lengre nei, men BabyKos i Sandivka har den vertfall. Og de var veldig greie å handle med.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...