*søtesmå* Skrevet 14. januar 2009 #1 Skrevet 14. januar 2009 har dere på de små - min er 3 uker - ute nå? Her er det -3 grader i dag og er så usikker på hvor mye jeg bør kle på. Han kommer til å ligge i skinnposen sin.
2 prinsar å 1 prinsessa;) Skrevet 14. januar 2009 #2 Skrevet 14. januar 2009 Da hadde jeg hatt på ullundertøy og en ulldress oppi dunposen min..Kunne sikkert bare hatt ullundertøy også, men føler da jeg har på så lite..men blir jo aldri kaldt oppi den posen!
Gla`jenta&lilleSophie Skrevet 14. januar 2009 #3 Skrevet 14. januar 2009 Jeg har voksipose jeg da, men er vel sikkert like varme? Jeg ville hatt på ullundertøy, ullsokker, tynn ull lue, lue og votter. Er det oppunder ti minus har jeg hatt en bukse og genser utenpå ullundertøyet - tror ikke det er nødvendig, for hun har vært ganske varm etterpå
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå