Gå til innhold

Kamillete


craZy&roCkaNattTerorist

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har prøvd dette med positiv erfaring?

Hvordan gjør dere det? Altså utblandingen av hvor sterk teen blir, hvor mye gir dere barnet, hvordan?

  • 1 måned senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lurer jeg også på!

Skrevet

Vi har prøvd, og det var positivt i begynnelsen ;)

 

Varmet vannet og lot teposen trekke et par min og blandet i grøten. Ga dette til kvelds.. Noen sier at trekker den for lenge blir det sterk smak og barnet vil ikke ha grøten. Men jeg glemte meg en gang, og han spiste like fint :)

 

Etter å ha gitt det noen uker var det ikke virkning lenger :( Nå får han phenamin (allergimedisin som skal virke beroligende).

 

Han har ørten oppvåkninger om natten fremdeles og har i tillegg fått spysyken :s Så nå venter vi noen dager før vi gir det igjen.. Til magen har stabilisert seg..

 

Det sies jo at teen skal virke beroligende, men noen virker det ikke på.. For all del, prøv :) Det skader ikke ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...