1 blå, 1 rosa & 1 Engel Skrevet 8. januar 2009 #1 Skrevet 8. januar 2009 Vurderer å kjøpe den til tuppa, men jeg lurer på om den holder det den lover?
Sylteflesk Skrevet 8. januar 2009 #2 Skrevet 8. januar 2009 Jeg har den og er fornøyd. Men jeg vet ikke helt hva det er den lover, er det noe spesielt du lurer på?
Mammamia-1+entil? Skrevet 8. januar 2009 #3 Skrevet 8. januar 2009 Hei! Det er en utrolig god pose!! Holder barnet varmt uten å bli klam. Jeg har en brun en jeg skal selge. den er 2 mnd gammel og av den lengste typen (115 cm). Jeg vil bare bytte til en litt sprekere farge ;-)
Anonym bruker Skrevet 8. januar 2009 #4 Skrevet 8. januar 2009 Jeg har hatt den på 94 cm og har nå den på 114 cm . Og er kjempefornøyd. Snuppa er god og varm i den:) Vindtett og vanntett Har forresten en brun (114cm) til salgs 3 uker gammel , da hun ikkje sover i bhg lenger trenger vi den ikkje:) Den varer hele vognperioden, Om du er interessert?
wilma<3 Skrevet 9. januar 2009 #5 Skrevet 9. januar 2009 Den kom på andre plass i testen på TV2hjelper deg i går! Har den og er veldig fornøyd!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå