Mamman til Leon <3 Skrevet 6. januar 2009 #1 Skrevet 6. januar 2009 Jeg har vondt øverst i magen så går det bakover mot ryggen også, er det farlig? Hva kan det være? Hvordan er kynnere?
venter barn nr. 3 (har født) Skrevet 7. januar 2009 #2 Skrevet 7. januar 2009 Hvis du har kynner er magen stein hard, men det trenger du ikke å merke noe til og er vanligvis ikke vondt.
Spireline Skrevet 8. januar 2009 #3 Skrevet 8. januar 2009 Kynnere kjennes vel litt bedre lenger ned. Det er jo livmoren som strammer seg, og som nevnt her blir den hard.. jeg vil tro for de fleste at det begynner å gjøre litt vondt eller i det minste være ubehagelig når vi har kommet så langt som nå. Hvilken side på magen har du vondt på? Jeg plages av gallesten, og har da vondt under høyre ribbein og bak i ryggen.. og har kjent mer av det nå i det siste.
Mamman til Leon <3 Skrevet 8. januar 2009 Forfatter #4 Skrevet 8. januar 2009 Det var vondt helt øverst i magen, over det hele.. pluss at det gjorde vondt bak i ryggen.. Detter har jeg hadd noen ganger, vet ikke hva det kan være.. Skal til jordmor på Mandag, kanskje hun vet.
Spireline Skrevet 8. januar 2009 #5 Skrevet 8. januar 2009 kan nok være lurt å høre m fagperson.. ikke alt vi vet her inne =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå