Gjest Skrevet 3. januar 2009 #2 Skrevet 3. januar 2009 En bekjent opplevde det med sin sønn, oppsøkte fastlegen flere ganger,men legen mente det ville gå over.Etter en tid oppsøkte de Volvat som henviste direkte til sykehus, gutten hadde en sjelden betennelse/infeksjon nederst i ryggen som gjorde det vondt å gå. Tror han var på sykehus en periode. Han er helt frisk i dag.
Anonym bruker Skrevet 3. januar 2009 #3 Skrevet 3. januar 2009 Tror ikke du trenger å bekymre deg. Elstemann hos meg begynte å gå da han var 12 mnd så fikk han influensa og "glemte" å gå. Det tok 3 uker før han ville gå igjen. Ikke stress med det og la jenta di ta den tida hun trenger. Tar det lang tid kan det jo hende det er noe alvorlig, men tror nok ikke det. Yngstemann hos meg på 4 mnd har lært seg å snu seg fra rygg til mage, jeg var så stolt så stolt. Han gjorde det hele tiden i tre dager så fikk han diare og ville bare ligge enten på rygg eller mage og ikke snu seg selv. Nå som han er frisk etter to uker så snur han seg igjen. Jeg må jo inrømme at dersom jeg selv også er syk så blir jeg jo slapp og orker ikke helt ting, særlig ikke nye ting som krever mer av meg. Du skal se hun går snart igjen, må bare bli frisk:) Lykke til!
Anonym bruker Skrevet 3. januar 2009 #4 Skrevet 3. januar 2009 Ja, får satse på at hun finner ut av det igjen! Tror ikke hun har vondt noe sted. Hun går langs border og etter gåvogna, så hun har vell bare "glemt" det ut. Det kommer vell snart, og er nok ikke noe alvorlig nei:) Men ville bare høre om andre hadde opplevd det samme.
Trouble Skrevet 4. januar 2009 #5 Skrevet 4. januar 2009 Min mellomste gutt lærte å gå da han var 11 mnd... gikk i en hel uke og så reiste vi til syden der han nektet å gå i det hele tatt! Da vi kom hjem igjen etter 2 uker så tok det noen få dager og så gikk han igjen Så tror nok jenta de vil tasse avgårde på egenhånd igjen ganske snart
Gjest Skrevet 4. januar 2009 #6 Skrevet 4. januar 2009 Tror ikke dette er et uvanlig fenomen. Gutten vår begynte å gå da han var ca 12,5 mnd, så fikk han omgangsyke og satt fra til han var 15 mnd!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå