Gå til innhold

Navn til en lillebror eller lillesøster


Anbefalte innlegg

Når man har en Sophia og Philip fra før, så har man kanskje kjørt seg litt fast når det gjelder en evt. lillebror eller lillesøster. Noen som han noen fine navnforslag? Trenger ikke være -ph navn, men det bør klinge bra med søsknene.

Jeg liker veldig godt Ella og Cecilia/Cecilie.

 

Fortsetter under...

Annonse

Vi har lik smak ser jeg :o) Sofia og Ella er kjempe fine navn. Isak syns jeg også er flott, men det heter nevøen min. Jenny ble nevnt av Philip i stad. Sprøtt :o)

Av navnene du foreslo likte jeg Oskar, Mille og Selma best.

Ella er faktisk hebraisk, men syns det passer veldig godt til Sophia og Philip. Lette og internasjonale navn som uttales noenlunde likt på engelsk og norsk. Har aldri forstått hvorfor søskens navn må ha samme bakgrunn, det viktigste er vel at de klinger godt sammen og er i sånn ca samme kategori (poppis, gammeldags etc.).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...