Gå til innhold

Vondt å gjøre "nr. 2"


Anbefalte innlegg

Skrevet

Får så vannvittig vondt i bekkenet når jeg bæsjer, kan ikke skjønne hvordan jeg skal få ut et barn hvis det er like vondt eller vondere!

Fler som har det sånn? Noen øvelser jeg kan gjøre?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vet ikke helt om jeg skal le eller gråte, jeg har det på akkrat samme måte! Trodde det var bare meg, hehe... Jeg får vanvittig vondt i bekkenet/hofta på venstre side og det stråler nedover i benet. Har et punkt på venstre side av kneet som gjør kjempevondt - av alle ting! Lurer på om det er noen nerver som kommer i klem eller noe sånt som gjør det? Kan dessverre ikke hjelpe deg med øvelser, skulle gjerne hatt noen tips selv dersom det er noen som har gode tips?

Skrevet

godt å høre at det er flere uansett! :)

Skrevet

Ville tatt en tur til kiropraktor hvis jeg var dere. I tillegg kan jeg anbefale sviskejuice (kjøpes på helsekosten). Fungerer mye bedre enn svisker og andre tilsvarende ting, siden den ikke har "plumbo-effekt". Hjelper når man må ta jern.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...