Anonym bruker Skrevet 30. desember 2008 #1 Skrevet 30. desember 2008 Og samtidig er solide, gode vogner som "tåler en trøkk"? Altrså ikke pingle-fremjul..
Tre tette! *07+10+11* Skrevet 3. januar 2009 #2 Skrevet 3. januar 2009 Emmaljunga her en.. og bugaboo.. men bugaboo hjulene er vedlig små da..
Elviraen Skrevet 4. januar 2009 #3 Skrevet 4. januar 2009 Bogaboo er ikke en solid og stødig vogn, det er mer en triller for kjøpesenter.... en som heter mutsy urbarn rider har ledd på midta , den er svingbar, den er solid og kraftige hjul.... den tar litan plass i bilen og er fin å se på!
togutter-08og10 Skrevet 4. januar 2009 #4 Skrevet 4. januar 2009 Brio sing, teutonia mistral S og maxi cosy har svingbare fremhjul.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå