simba>>>3gutter Skrevet 29. desember 2008 #1 Skrevet 29. desember 2008 Jeg gruer meg til mini på 6 mnd begynner å krappe og forflytte seg. Han har allerede nå ett utrolig tempament og blir fly forbannet hvis han ikke får det som han vil. Han elsker papir og er det en avis eller noe annet papir i nærheten så jobber han hardt for å få tak i det og blir sint. Han er veldig bevist på hva han vil og hvor han skal og ikke kom å gjør noe annet. h vi har snakket litt om hvordan vi kal nattavende han om ett par mnd og gleder oss ikke akkurat, for han hyler og blir rett og slett forbanfdet kommer ikke puppen med engeang han vil ha den i munnen.
simba>>>3gutter Skrevet 29. desember 2008 Forfatter #2 Skrevet 29. desember 2008 det ble litt rotete har en på fanget som også skulle så gjrerne ha skrevet litt
Gjest Skrevet 29. desember 2008 #3 Skrevet 29. desember 2008 Snuppa her er også en litt utålmodig liten baby. Har temperament til tusen og blir sinna om hun ikke får til det hun vil. Husker med eldstemann at han var mye frustrert fra ca. 6 mnd, til han ble 1 år. Da skjedde det mye med kroppen og utviklingen og han ble flyforbanna når han ikke fikk til det han ville. Denne snuppa her er mye mer utålmodig enn han var så jeg grugleder meg til neste halve året...hihi Alle faser har sin sjarm...heldigvis : )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå