Sommerfuglvinger Skrevet 28. desember 2008 #1 Skrevet 28. desember 2008 Jenta vår på snart 5 mnd liker denne grøten best, men jeg så i dag at den inneholder skummetmelkpulver. Er det bra for babyer, da?
snaijka Skrevet 29. desember 2008 #2 Skrevet 29. desember 2008 kan ikke tru det skulle gjøre noe..siden den er fra 4 mndr, så vet de vell hva de gjør, de som lager den.... min lille gutt liker også denne grøten, og har fått av den siden han var 4 mndr (nå er han 5).
En snupp - og en knert i magen Skrevet 30. desember 2008 #3 Skrevet 30. desember 2008 Det er det samme pulveret i mme-pakken fra hipp, så det er nok som det skal være. Det er vel kumelkproteinet i melken barna ikke skal ha, og det er ikke med tror jeg.
2hærligegutter Skrevet 30. desember 2008 #4 Skrevet 30. desember 2008 All mme og all grøt som blandes med vann inneholder melkeprotein, men enzymene i skummetmelk er behandlet slik at babyene tåler det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå