Gå til innhold

Kjøpte stokke tripp trapp for ikke så lenge siden, og den fotskammelen har begynt å sprekke litt opp allerede..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Altså, små sprekker, i malingen liksom, synes det er veldig rart når den er helt ny? Noen som har opplevd samme? Bør jeg bytte den? Litt redd for at de i butikken kommer til å synes jeg er veldig pirkete, kan jo fint leve med det, men synes liksom ikke det skal være sånn når det ikke er lenge siden jeg kjøpte den.. Kjøpte den i midten av desember..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Synes så absolutt at du skal reklamere. Skal ikke sprekke opp i malingen når den er så ny. Ikke pirkete i det hele tatt!! ;)

Skrevet

Den må du reklamere på, ingen tvil!

Skrevet

Samme skjedde med vår tripp trapp stol. Jeg var skikkelig treg og kom meg ikke til butikken for å klage før den var 2 år gammel...men det var ingen problem. Fikk til og med helt ny stol, de byttet ikke ut bare fotbrettet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...