silje 29 Skrevet 26. desember 2008 #1 Skrevet 26. desember 2008 hei. jeg har mitt første barn.hun er bare 13 mnd nå, men lurer på om det er vanlig med potte etterhvert? eller doring? når begynner man med dette? da barnet viser interesse?
zandii Skrevet 27. desember 2008 #2 Skrevet 27. desember 2008 er jo bare å prøve, jeg begynte vel rundt da.... man bæsjer på potte nå, nå er han jo 20 mnd da, men jeg satt han på potta rett etter eller når jeg så han måtte og fortalte hvor flink han var osv, etterhvert ville han selv..
Gjest Skrevet 28. desember 2008 #3 Skrevet 28. desember 2008 Jeg har tenkt på potte de siste dagene, min driver nå å gjemmer seg litt når han bæsjer. Hørte med ei venninne og der bæsjet barnet på potte for så å sette seg på barnedoring på toalette og tørke seg.... Jeg har også kjøpt inn begge deler, så det er vel bare å begynne... Sto jo noe om dette i foreldre og barn? Noen som vet hvilket?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå