Gå til innhold

Gravid...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fikk en positiv test idag. Jeg er på juleferie, så håper jeg får tak i en av legene mine imorra så de kan faxe opp resepter på crinone, albyl og klexane til et apotek her. Det er nå nesten 2 år siden forrige graviditet, og jeg har hatt 3 sa'er, så er litt nervøs. Men skal prøve å skyve onde tanker vekk :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer så mye

 

Krysser fingrene for at alt går bra

Skrevet

Gratulerer så mye!! :) Det var utolig kjekt å høre! :) Ja, bare ha gode tanker å kos deg masse! :)

Skrevet

Så fantastisk!! Endelig er du gravid igjen!!:) Krysser alt jeg har for at spira klorer seg fast denne gangen, masse masse lykke til!!!:)

Skrevet

ÅJAAAA! Gratulerer så mye Kirsty! Endelig ble du gravid igjen! Dette var virkelig en flott julegave! Nå skal spiren din klore seg fast skal du se! Sender deg masse godt spirestøv og krysser fingrene for deg*********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Stor juleklem fra meg:)

Skrevet

åååå så kjekt!!!!!! Ja nå skal den klore seg fast!!!! Jeg sender deg dobbelt tvillingstøv ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* og krysser fingrene for at alt går fint denne gangen :-)

 

God jul og et fantastisk nytt år!

 

klemklemklem

Skrevet

Tusen takk allesammen!

 

Og god jul til dere :-)

Skrevet

Gratulererer! Det var jammen en god julenyhet :-) Håper at alt klaffer denne gangen og det nå er din tur å bli mamma.

 

Klem

Skrevet

det er mange som ønsker deg lykke til nå.dette har du virkelig fortjent.tenk positiv,for hver dag som går jo nermere er du ett vakkert barn.har en god følelse på at det vil gå bra for dere denne gangen jeg- GODT NYTT ÅR

Skrevet

Tusen takk dere :-) Jeg har også en god følelse!

  • 3 uker senere...
Skrevet

Gratulerer så mye Kirsty!

Tok en tur innom her for å se om du var igang med IVF nå på nyåret, men så har dere klart det på egenhånd! Unner deg virkelig å komme i mål og få en baby i armene!

 

Hilsen en som bimmet med deg om temping og progesteron tilbake i -06 (mar79++)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...