Let's hear it for the boys! Skrevet 16. desember 2008 #1 Skrevet 16. desember 2008 Hvor har tiden blitt av? Før jeg vet ordet av det har han flyttet ut og ringer 1 gang i mnd... snufs!!
camosilla Skrevet 16. desember 2008 #2 Skrevet 16. desember 2008 26 dager igjenn her. Det har gått kjempefort, snart har vi konfirmanter!
Let's hear it for the boys! Skrevet 16. desember 2008 Forfatter #3 Skrevet 16. desember 2008 Jeg synes ikke det er noe gøy i det hele tatt. Han lå jo nettopp på brystet mitt, jo... Nå er jeg heldig om han vil sitte fire sekunder på fanget mitt!
Gjest Skrevet 16. desember 2008 #4 Skrevet 16. desember 2008 Vi har bare 14 dager igjen Det har gått alt for fort... Og er sant det du sier, har ikke ro i stumpen til å sitte på fange særlig lenge Men samtidig så føler jeg det skjer noe nytt hver dag Venter på de første skrittene alene nå.. Har gått neeeesten 3 skritt heeelt alene;)
Let's hear it for the boys! Skrevet 16. desember 2008 Forfatter #5 Skrevet 16. desember 2008 Jo, det er kjempe kos Og det er jo nå det begynner å bli gøy! Her har han gått i nøyaktig 1 uke, og det er så stas Men jeg begynner å forstå dem som vil bli gravide på nytt med en gang!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå