Xempel Skrevet 14. desember 2008 #1 Skrevet 14. desember 2008 Jenta mi er 7 mnd, er vel snart på tide da? Men hvordan begynner man - er det bare å gi en liten bit? Ha noe på? Er redd hu skal sette det i halsen el noe..
Isabella12 Skrevet 14. desember 2008 #2 Skrevet 14. desember 2008 Begynte med små biter da han var 6 måneder, det gikk kjempefint - og han fikk raskt sin egen skive med skorpe som han gnager på. Jeg synes det blir mye søl med pålegg, men du kan jo prøve ey tynt lag med plantemargarin, leverpostei eller prim. Det høres skummelt ut med brød, men min erfaring er at det går veldig bra!
Trulte76 Skrevet 14. desember 2008 #3 Skrevet 14. desember 2008 Jeg har brukt å begynt når de var 7 mnd. Da har jeg smørt på litt leverpostei
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå