Gå til innhold

Poden sover....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå har far lagt poden, som snorker i senga si.

Han ble så trøtt, men det ødelegger jo litt kveldsritualet da, å legge han nå, uten kveldsmat eller noe....

Så får vi se da, om han våkner i kveld eller i natt/tidlig i morra.

Så da bare lurer jeg litt på, hva gjør du når babyen blir trøtt i fem-seks tida?

Legger du h*n for en lur, eller holder våken til sengetid?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg holder henne nok våken for å ikke klusse for mye med rutiner ... men en venninne av meg som har en like gammel baby har lagt henne noen ganger i 5-6 tiden og hun har sovet rundt uten noe ekstra mat!

 

Fortell oss hvordan det gikk i morgen da:-)

Skrevet

Vi bruker å legge Helene ca klokka 19. Om hun er trøtt ca 15-16 så legger jeg henne for en lur da. Men om hun er trøtt ca 17-18, legger vi henne ca 18. Hun bruker faktisk å sove natta gjennom (hun er endel småvåken, men det er sånn hver natt) og sover like lenge allikevel. :o)

Skrevet

Han sov bare tre kvarter, så det ble ikke så veldig mye kluss. Det ble til at vi la han igjen ca ni, så blei litt seinere enn normalt, men slapp iallfall opp på natta :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...