mamma-til-4 Skrevet 12. desember 2008 #2 Skrevet 12. desember 2008 Utvendig :Jif skurekrem og en skuresvamp... Innvendig:Komfyrrens som fåes kjøpt på butikken.Dette er noe som IKKE er bra å puste inn, og så skal det vel stå en del timer før man gjør den ren.
blirjegsnartmamma Skrevet 12. desember 2008 #3 Skrevet 12. desember 2008 oppå? Salo og svamp med skrubb.. Skrubb og skyll, skrubb og skyll Tørk av med papir så du ser hvordan det er blitt.. Også ha på sånn mr. muscle komfyr topp rens..
Bæ bæ lille lam:)™ Skrevet 12. desember 2008 Forfatter #4 Skrevet 12. desember 2008 Inni.. Mener jeg har lest om forskjellige måter,her inne..
Anonym bruker Skrevet 12. desember 2008 #5 Skrevet 12. desember 2008 En skål med salmiakk settes inn i ovenen, sett ovnen på mellom 50 og 100 grader i minst en time. Når du skrur av ovnen står du klar med en bøtte vann og vasker inni. Dampen fra salmiakken skal ha løsnet det meste av dritten. Vask evt med zalovann også noen ganger..
Anonym bruker Skrevet 12. desember 2008 #7 Skrevet 12. desember 2008 den mr. muscle ovnrens er ikke helt bra å bruke..... Den er giftig, så små barn skal ikke være i samme rom som den brukes. Jobbet i ferskvare før, og det hadde vi kyllinggrill. Brukte mr. muscle, og en gutt som jobbet der sendte på legevakta med skader på øynene fordi han hadde fått en sprut med det i sansiktet, og pustebesvær fordi han hadde pustet det inn... Er ikke det beste å bruke. For å ha minst mulig kjemikalier er det svette og skuresvamp som gjelder... svint stålull er kjempebra, tar mye møkk;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå