Gå til innhold

Kan noen hjelpe meg ang Reima str?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,jeg skal kjøpe reima dress nå til gutten min som begynner i bhg etter jul,da er han 11 mnd.Bør jeg kjøpe 80 eller 86

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Åssen str bruker han nå da? Reima er store i str altså! Jenta mi bruker 80-86 til vanlig, og dressen er i str 80 og er fortsatt kjempestor!

Men jeg hadde nok kjøpt 86, så er du sikker på at han har den gjennom hele sesongen.

Skrevet

Han bruker 80 nå,nettop begynnt med 80 da..men han er jo robust,veier 10 kg.tebnlte å ha den til neste høst :)

Skrevet

ville prøvd den på han. mini har en i 74. han bruker 74 i vanlige klær og den kan han ha leeeeenge for den er stor ...

Skrevet

Hehe! Jenta mi veier nesten 12 kg... ;-)

Om du skal ha den til neste høst, så ville jeg fortsatt gått for str 86. Du må nesten se de, de er så enorme i størrelsen..

 

Jeg har kjøpt Reima for neste års sesong i dag og da kjøpte jeg str 92. ENORM! Hehe

Skrevet

oi oi,jeg bestillte nå,en i str 86.en vinterdress.Da har jeg i hvertfall ikke gjort noe galt tenker jeg,den må jo passe en dag:)

 

takk takk

Skrevet

Jeg ville gått for str 86..så kan du bruke den neste vinter også ;o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...