Gå til innhold

Quinny suger!!


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Jeg har Quinny freestyle og er kjempefornøyd deluxe. Min sønn elsker å sitte i denne vognen og jeg har aldri hatt problem med at jeg har følt at den er ustabil. Har testet en del andre vogner men syntes de er mer ustabile. Kjørekomfor er suveren og jeg har ingenting bortsett fra et ønske om større handlekurv å utsette på vognen. Den er forøvrig meget god i snø og slaps også spesielt med låsbart forhjul.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/139236697-quinny-suger/#findComment-139237473
Del på andre sider

Har Quinny freestyle til typen min si datter. Og vi er veldig fornøyd med den, bortsett fra at om man har stelleveske hengende på handtaket, og du bruker sportsdelen blir den veldig lett fremme. Dyngdepunktet skulle lagt dypere i vognen. For den KAN lette framme om ungen bøyer seg mot handtaket samtidlig.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/139236697-quinny-suger/#findComment-139237608
Del på andre sider

Har freestyle til junior nå - og er nok ikke så fornøyd nei. Jr er fødd på høsten, og siden han var over 4,5 kg ved fødselen var baggen for liten allerede ved 3 mnd. alder, så midt på vinteren måtte vi gå over til sportsdelen... heldigvis milde vintre her på vestlandet, men men.... Nå er jr ca 15 mnd og sportsdelen er forsåvidt grei ennå - blir nok større problemer når beina blir lengre - ikke noen mulighet for regulering av fotstøtte. Vognen er brei mellom bakhjulene og er tung å slå sammen og tar stor plass i bilen.

Lille spiren i magen vil nok få en annen vogn ja!!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/139236697-quinny-suger/#findComment-139244101
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...