Gå til innhold

Hva er det som plager han?? Hjelp!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kan det vere øreverk??

Mitt lille gull som ellers er kjempe snill og sover bare han får pupp om natten er hysterisk og nekter legge seg ned om natten. Spenner helle kroppen og vil vere oppe. Tror ikke det er magen for han er fornøyd men det samme han får sitte på fanget eller vere oppe, men legger jeg han ned selv om det er sammen med meg i sengen hyler han til.

Våkner en halvtime etter han har sovnet og da bruker jeg sikkert et kvarter på å roe han ned..

Skrevet

Han har ikke vondt i ryggen da?

 

Hvordan er han når du legger på magen, skriker han da også? Ikke i sovende tilstand men på magen i våken tilstand? Min datter slet med vondt i ryggen og oppførte seg lignende som din og hun skrek også hver gang jeg prøvde å legge henne på magen for å trene rygg og nakke..

Skrevet

jeg ville tatt kontakt med en kiropraktor med en gang. Kan være han har låsninger i nakken/ryggen som gjør at det er vondt å ligge.

Skrevet

han ligger på både rygg og mage på dagen og koser seg på teppet sitt så tror ikke det er det...men er natta han virker utilpass.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...